Joža Uprka

2574. Děvečka

popis: Olej na plátně, 25x50 cm, monogramováno vlevo dole JU 16, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

dražba ukončena: 28.05.2015 19:15:00

vyvolávací cena: 7 000 Kč

vydraženo za: 130 000 Kč

 

zpět na aukční výsledky

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
130 000 Kč limit (28.05.2015 19:06:38) 834
120 000 Kč 28.05.2015 19:06:39 508
110 000 Kč 28.05.2015 18:35:40 834
100 000 Kč limit (28.05.2015 18:26:57) 907
100 000 Kč 28.05.2015 18:26:58 619
95 000 Kč limit (28.05.2015 18:26:31) 907
90 000 Kč 28.05.2015 18:26:32 619
85 000 Kč limit (28.05.2015 18:26:08) 907
80 000 Kč 28.05.2015 18:26:09 619
75 000 Kč limit (28.05.2015 17:45:06) 907
70 000 Kč limit (28.05.2015 17:45:07) 834
60 000 Kč limit (27.05.2015 17:24:22) 834
55 000 Kč 27.05.2015 17:24:23 907
50 000 Kč limit (24.05.2015 14:16:09) 834
50 000 Kč 24.05.2015 14:16:10 890
49 000 Kč limit (24.05.2015 14:15:58) 834
48 000 Kč 24.05.2015 14:15:59 890
47 000 Kč limit (24.05.2015 14:15:13) 834
46 000 Kč 24.05.2015 14:15:14 890
45 000 Kč limit (24.05.2015 14:13:50) 834
44 000 Kč 24.05.2015 14:13:51 890
43 000 Kč limit (24.05.2015 14:13:26) 834
42 000 Kč 24.05.2015 14:13:27 890
41 000 Kč limit (24.05.2015 14:12:59) 834
40 000 Kč 24.05.2015 14:13:00 890
39 000 Kč limit (24.05.2015 14:12:18) 834
38 000 Kč 24.05.2015 14:12:19 890
37 000 Kč limit (23.05.2015 18:08:04) 834
36 500 Kč limit (23.05.2015 18:08:05) 890
26 000 Kč limit (23.05.2015 18:07:03) 890
25 000 Kč 23.05.2015 18:07:04 834
16 000 Kč limit (23.05.2015 18:05:09) 890
15 000 Kč 23.05.2015 18:05:10 834
10 000 Kč 23.05.2015 9:14:47 890
9 500 Kč 22.05.2015 15:55:12 619
9 000 Kč 20.05.2015 23:38:20 765
8 500 Kč 20.05.2015 15:51:52 221
8 000 Kč 17.05.2015 14:29:25 765
7 500 Kč 16.05.2015 14:59:13 83
7 000 Kč 15.05.2015 15:16:25 765