Joža Uprka - Studie mládence v kroji

Olej na překližce, 33 x 19 cm, rám, monogramováno vlevo dole.

Pozn.: odborně vyčištěno, rám místy poškozen. Konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem.

372. Studie mládence v kroji
Dražba ukončena:25.04.2013 20:26:30
Vyvolávací cena:22 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč

22 000 Kč 25.04.2013 20:21:30 123