Joža Uprka - Děti v krojích

Lept, 20x24 cm. Signováno vpravo dole Jos. Uprka. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Rám poškozen.

o autorovi: 1861, Kněždub na Moravě - 1940, Hroznová Lhota

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 000 000 Kč

24498. Děti v krojích
Dražba ukončena:15.11.2018 19:18:22
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč