Joža Uprka - Dívka s košíkem

Lept, 15x9 cm, signováno vpravo dole J. Uprka, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Papír ušpiněn.

o autorovi: 1861, Kněždub na Moravě - 1940, Hroznová Lhota

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 000 000 Kč

8732. Dívka s košíkem
Dražba ukončena:29.03.2017 20:21:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč