Joža Uprka - Dívka v kroji - Výstava Uherské Hradiště

Litografie, 41x21 cm. Signováno vlevo dole v tisku JU 37. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: V papíře místy skvrnky.

o autorovi: 1861, Kněždub na Moravě - 1940, Hroznová Lhota

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 000 000 Kč

47883. Dívka v kroji - Výstava Uherské Hradiště
Dražba ukončena:16.09.2020 19:21:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč