Joža Uprka - Krojovaná dívka

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 18x16 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 29 cm

o autorovi: 1861, Kněždub na Moravě - 1940, Hroznová Lhota

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 000 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
111460. Krojovaná dívka
Dražba ukončena:28.02.2024 22:16:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč