Joža Uprka - Krojovaná žena

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 39x30 cm. Monogramováno vpravo nahoře JU 908. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1861, Kněždub na Moravě - 1940, Hroznová Lhota

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 000 000 Kč

vydraženo top posouzeno znalcem
101389. Krojovaná žena
Dražba ukončena:27.09.2023 21:26:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:32 000 Kč