Joža Uprka - Mařaťanka

Litografie, 66x43 cm. Monogramováno dole uprostřed JU 37. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 87 cm

o autorovi: 1861, Kněždub na Moravě - 1940, Hroznová Lhota

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 000 000 Kč

76462. Mařaťanka
Dražba ukončena:11.05.2022 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč