Joža Uprka - Muž v kožichu s houslemi

Lept, 18x10 cm, signováno vpravo dole J. Uprka, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta ušpiněna.

o autorovi: 1861, Kněždub na Moravě - 1940, Hroznová Lhota

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 000 000 Kč

8733. Muž v kožichu s houslemi
Dražba ukončena:29.03.2017 20:21:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč