Joža Uprka - Polní práce na Slovácku

Lept, 19x24 cm. Signováno vpravo dole tužkou Joža Uprka. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1861, Kněždub na Moravě - 1940, Hroznová Lhota

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 000 000 Kč

55869. Polní práce na Slovácku
Dražba ukončena:10.02.2021 21:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč