Joža Uprka - Sedlák s koněm

Lept, 19x24 cm, signováno vpravo dole Uprka, volný list.

Pozn.: Signatura hůře čitelná. Papír poškozen.

o autorovi: 1861, Kněždub na Moravě - 1940, Hroznová Lhota

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 000 000 Kč

7157. Sedlák s koněm
Dražba ukončena:26.01.2017 19:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč