Joža Uprka - Setí

Lept. 13x12 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír poškozen

o autorovi: 1861, Kněždub na Moravě - 1940, Hroznová Lhota

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 000 000 Kč

302318. Setí
Dražba ukončena:24.11.2019 20:00:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč