Joža Uprka - Turek

Lept. 14x13cm. Signováno vpravo dole tužkou Jož Uprka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Lept, 14x13 cm. Signováno vpravo dole tužkou Joža Uprka. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1861, Kněždub na Moravě - 1940, Hroznová Lhota

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 000 000 Kč

41727. Turek
Dražba ukončena:12.03.2020 20:20:16
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč