Joža Uprka - Žena v šátku

Akvarel, 44x41 cm. Signováno vpravo dole Jož. Uprka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. V papírě skvrnky. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1861, Kněždub na Moravě - 1940, Hroznová Lhota

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 000 000 Kč

29179. Žena v šátku
Dražba ukončena:28.02.2019 20:55:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč