Jozef Bokšay - Průsmyk Užok

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole hůře čitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1891 – 1975
Slovenský malíř.

107012. Průsmyk Užok
Dražba ukončena:13.12.2023 21:52:18
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:65 000 Kč