Jozef Kollár - Pivoňky ve váze

Olej na plátně, 75x80 cm. Signováno vpravo dole J. Kollár. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 96 cm

o autorovi: 1899 - 1982
Slovenský malíř.

89702. Pivoňky ve váze
Dražba ukončena:23.02.2023 20:09:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč