Jozef Kollár - Vesnice pod horami

Olej na plátně, 36x63 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Gabrielou Haščákovou.

o autorovi: 1899 - 1982
Slovenský malíř.

8793. Vesnice pod horami
Dražba ukončena:29.03.2017 21:11:12
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč