Olej na plátně, 36x63 cm, nesignováno, rám. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Gabrielou Haščákovou.
o autorovi: 1899 - 1982 Slovenský malíř.