Jozefína Garaiová - Postavy

Olej na kartonu, 29x18 cm. Signováno vpravo dole Jozefína Garai 91. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

22720. Postavy
Dražba ukončena:27.09.2018 20:26:25
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč