Jožka Baruch - U kříže

Akvarel, 69x44 cm, signováno vpravo dole Jožka Baruch 46, rám, pasparta, zaskleno.

1894, Krásno nad Bečvou
Student UPRUM na speciálce prof. Kysely. Činný zejména v oboru volné, užitkové a knižní grafiky. Náměty pro svou tvorbu čerpá zejména z Valašska a Slezska.

2776. U kříže
Dražba ukončena:30.09.2015 21:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč