Jožka Baruch - Betlém

Akvarel, 36x24 cm. Signováno vlevo nahoře J. Baruch. Volný list.

Nejdelší strana: 38 cm

o autorovi: 1892 – 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

104010. Betlém
Dražba ukončena:25.10.2023 21:54:35
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč