Jožka Baruch - Chlapec s bandaskou

Olej na plátně, 35x46 cm. Monogramováno vpravo dole JB 35. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 – 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

302061. Chlapec s bandaskou
Dražba ukončena:10.11.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč