Jožka Baruch - Hastrman

Akvarel, 27x18 cm. Signováno vpravo nahoře J. Baruch. Volný list.

o autorovi: 1892 – 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

66746. Hastrman
Dražba ukončena:14.10.2021 21:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč