Jožka Baruch - Historický výjev

Dřevoryt, 45x35 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jožka Baruch. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta zaprášena.

o autorovi: 1892 – 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

301868. Historický výjev
Dražba ukončena:02.11.2019 20:17:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 31.10.2019 17:15:07 58
600 Kč 27.10.2019 21:13:09 882