Jožka Baruch - Konvolut 2 dřevorytů - Plumlov a Žena za městem

Dřevoryty, 26x20 cm a 45x32 cm. Signovány tužkou Jožka Baruch. 1x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo. 1 číslováno 54/48.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1892 – 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

66801. Konvolut 2 dřevorytů - Plumlov a Žena za městem
Dražba ukončena:14.10.2021 22:41:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč