Jožka Ryšavá - Rybník na Vyžlovce

Olej na plátně, 40x50 cm, signováno vpravo dole Jož. Ryšavá, rám.

1893, Hranice nad Bečvou
Studentka UMPRUM v Praze (1910-1916).

Pozn.: Rám poškozen.

2101. Rybník na Vyžlovce
Dražba ukončena:26.03.2015 21:30:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč