Jožka Ryšavá - Bohatá kytice

Olej na plátně, 31x41 cm. Signováno vpravo dole Jož. Ryšavá. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911, Kožlí u Ledče nad Sázavou -1971, Vyžlovka
Svůj ateliér měla v Řipské ulici.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

305884. Bohatá kytice
Dražba ukončena:19.08.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč