Jožka Ryšavá

305884. Bohatá kytice

popis: Olej na plátně, 31x41 cm. Signováno vpravo dole Jož. Ryšavá. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911, Kožlí u Ledče nad Sázavou -1971, Vyžlovka
Svůj ateliér měla v Řipské ulici.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

dražba ukončena: 19.08.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč