Jožka Ryšavá - Podvečer u Vyžlováku

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Jožka Ryšavá. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911, Kožlí u Ledče nad Sázavou -1971, Vyžlovka
Svůj ateliér měla v Řipské ulici.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

46550. Podvečer u Vyžlováku
Dražba ukončena:25.06.2020 21:31:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč