Jožka Ryšavá

306416. Pohled na Vltavu

popis: Olej na plátně, 41x51 cm. Signováno vpravo dole J. Ryšavá. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911, Kožlí u Ledče nad Sázavou -1971, Vyžlovka
Svůj ateliér měla v Řipské ulici.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

zbývá: 2 dnů, 5 hodin

konec dražby: 23.10.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč