Jožka Ryšavá - Pohled na Vltavu

Olej na plátně, 41x51 cm. Signováno vpravo dole J. Ryšavá. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911, Kožlí u Ledče nad Sázavou -1971, Vyžlovka
Svůj ateliér měla v Řipské ulici.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

306416. Pohled na Vltavu
Dražba ukončena:23.10.2020 20:06:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč