Jožka Ryšavá

37909. Snopy u lesa

popis: Olej na plátně, 51x73 cm. Signováno vpravo dole Ryšavá. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911, Kožlí u Ledče nad Sázavou -1971, Vyžlovka
Svůj ateliér měla v Řipské ulici.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

dražba ukončena: 27.11.2019 20:03:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 3 200 Kč