Jožka Ryšavá - Snopy u lesa

Olej na plátně, 51x73 cm. Signováno vpravo dole Ryšavá. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911, Kožlí u Ledče nad Sázavou -1971, Vyžlovka
Svůj ateliér měla v Řipské ulici.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

37909. Snopy u lesa
Dražba ukončena:27.11.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč