Jožka Ryšavá

37909. Snopy u lesa

popis: Olej na plátně, 51x73 cm. Signováno vpravo dole Ryšavá. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1971
Narodila se v Kožlí na Vysočině. Ve své tvorbě se věnovala hlavně krajinomalbě, ale tvořila také městská zákoutí, zátiší, zobrazovala práce i slavnosti. Jejím manželem byl malíř Vlastimil Kačírek.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 20 hodin

konec dražby: 27.11.2019 20:03:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč