József Rippl-Rónai - Lodě na řece

Pastel. 24x20 cm. Signováno vpravo dole Rónai. Rámováno.

Pozn.: Zezadu přípis.

József Rippl-Rónai
39819. Lodě na řece
Dražba ukončena:29.01.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč