Jules Pascin - Nedělní odpočinek

Litografie, 29x31 cm. Signováno vpravo dole tužkou Pascin. Pasparta.

28213. Nedělní odpočinek
Dražba ukončena:13.03.2019 19:34:19
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč