Jules Verne - Soubor 8-mi románů od Julese Verna ze 30. let 20. stol.

Tajuplný ostrov, Chancellor, Patnáctiletý kapitán, Nová hrabě Monte Christo, Děti kapitána Granta, Dva roky prázdnin, Podivuhodné dobrodružství výpravy Barsacony, Trampoty páně Thompsonovy. Knihy, 24x17 cm. 7x vydal JOs. R. Vilímek, 1x B. Kočí.

Pozn.: U 2 knih je prasklý hřbet, ostatní mírně poškozeny.

24324. Soubor 8-mi románů od Julese Verna ze 30. let 20. stol.
Dražba ukončena:14.11.2018 20:28:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč