Juli Lampe - Leaving the Cote d'Azur

3D mixed media painting, 60x60 cm. Signováno vpravo dole Juli Lampe. Nerámováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1980
Rakouská malířka slovenského původu

152159. Leaving the Cote d'Azur
Dražba ukončena:04.01.2026 20:43:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč