Juli Lampe - Relax in the blue lagoon

3D mixed media painting, 60x60 cm. Signováno vpravo dole Juli Lampe. Nerámováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1980
Rakouská malířka slovenského původu

151312. Relax in the blue lagoon
Dražba ukončena:14.12.2025 21:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč