Juli Lampe - Ski Lovers - Climbing mountain Everest

3D mixed media painting, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Juli Lampe. Nerámováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1980
Rakouská malířka slovenského původu

150760. Ski Lovers - Climbing mountain Everest
Dražba ukončena:07.12.2025 21:40:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč