Juli Lampe - Swimming Lovers - keep balance

3D mixed media painting, 70x50 cm. Signováno dole Juli Lampe. Nerámováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1980
Rakouská malířka slovenského původu

151308. Swimming Lovers - keep balance
Dražba ukončena:14.12.2025 21:29:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč