Juli Lampe - Zdolávání horských vrcholů Elbrusu

3D mixed media painting, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Juli Lampe. Nerámováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1980
Rakouská malířka slovenského původu

153921. Zdolávání horských vrcholů Elbrusu
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč