Julie Mezerová-Winterová - Maminka u okna

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole J.W. Mezerová, rám.

1893, Úpice u Trutnova

3362. Maminka u okna
Dražba ukončena:26.11.2015 20:28:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč