Julie Mezerová-Winterová - Růže

Olej na plátně, 65x50 cm, signováno vlevo dole J.W. Mezerová, rám.

1893, Úpice u Trutnova

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

5819. Růže
Dražba ukončena:26.10.2016 18:44:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:5 500 Kč