Julie Mezerová-Winterová - Růže

Olej na plátně, 55x38 cm, signováno vlevo dole JW Mezerová, rám.

1893, Úpice u Trutnova

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6503. Růže
Dražba ukončena:30.11.2016 21:09:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč