Julie Mezerová-Winterová - Bledule

Olej na plátně, 27x35 cm, monogramováno vlevo dole JWM, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

14645. Bledule
Dražba ukončena:29.11.2017 21:16:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč