Julie Mezerová-Winterová - Houbičky

Olej na plátně, 27x35 cm. Signováno vlevo dole s věnováním J. W. Mezerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

104770. Houbičky
Dražba ukončena:12.11.2023 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč