Julie Mezerová-Winterová - Květiny na stole

Olej na plátně, 54x70 cm, signováno vlevo dole J.W. Mezerová 1966, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

14646. Květiny na stole
Dražba ukončena:29.11.2017 21:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 000 Kč