Julie Mezerová-Winterová - Kvetoucí louka

Olej na plátně, 54x65 cm. Signováno vlevo dole J.W. Mezerová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

27410. Kvetoucí louka
Dražba ukončena:31.01.2019 20:29:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč