Julius Bartek

12227. Betlehem

popis: Olej na překližce, 15x13 cm, signováno vpravo dole Jul. Bartek 1932, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:19:00

vyvolávací cena: 700 Kč

Předmět ještě nebyl dražen