Julius Bartek

12227. Betlehem

popis: Olej na překližce, 15x13 cm, signováno vpravo dole Jul. Bartek 1932, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:19:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč