Julius Horn

48694. Dívčí akt se psem

popis: Olej na plátně, 50x66 cm. Signováno vlevo dole J. Horn. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

dražba ukončena: 27.08.2020 20:49:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč