Julius Horn - Dívčí akt se psem

Olej na plátně, 50x66 cm. Signováno vlevo dole J. Horn. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

51850. Dívčí akt se psem
Dražba ukončena:29.10.2020 20:53:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč