Julius Horn - Lesák

Olej na plátně, 35x30 cm. Signováno vpravo dole Julius Horn. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba mírně poškozena.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

19525. Lesák
Dražba ukončena:25.04.2018 18:17:13
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 300 Kč