Julius Horn

54604. Na pouti

popis: Olej na plátně, 35x45 cm. Signováno vpravo dole Julius Horn. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

zbývá: 0 dnů, 8 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:04:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 100 Kč