Julius Horn - Posezení u stromu

Olej na plátně, 59x77 cm. Signováno vlevo dole J. Horn. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba v místě poškozena.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

29625. Posezení u stromu
Dražba ukončena:27.03.2019 21:29:33
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 900 Kč